może ten co łykał 18 tysi o 17 :00 był w takim samym błędzie , jak ja lub znał dane za 2 pełnie miesiące, generalnie zaważyłem taką prawidłowość , że jak wszystko na wig 20 wokół rośnie to lvc nie chce (bo zapewne kapitału za mało na rynku i ciągną to , co już idzie zgodnie z trendem, czy wybiciem ) , jak spada lub się kisi to kapitał mniej lub bardziej śmiało wraca .
Ten na krótko jak będzie gonił kurs to może ładnie odpalić , być może te 18 tysi to też była taka przymiarka bo zobaczył symptomy formacji podwójnego dna. , póki co I szczebel drabiny na 95 pokonany i dobrze byłoby to zachować na poniedziałek tak żeby białą dużą świecą 100 gładko przeleciała
Tymczasem