hmmm ale zabłysnołeś dajesz pokaż siły swojego intelektu czy sprawdzasz czy ta spółka jeszcze mnie interesuje ? , po przełamaniu 100 od jakiegoś czasu można tylko obserwować jak ładnie spada i co podejdzie pod 100 to odpada . Póki co nic tu ciekawego sie nie dzieje wiec i mnie tu nie ma , jak odpadnie ostanie dno wtedy może być ciekawiej . Obecnie zajrzałem tu ze względu na inną spółkę ale jak widać cisza w tym temacie