Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 851,00 zł , zmiana od tamtej pory: 57,43%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 9

Zgłoś do moderatora
Ciekawy dzień mieliśmy. W sumie zaliczyli ten dzień mocy banana który uważam że często występuje na przełomie miesiąca.
LOP zbudowali dziś o 2,5 tyś. Obrót dowalili na koniec sesji. Patrząc wprost to idealnie wszystko za siła byczka. Nawet ponad 1850 skończyli choć ja uważam że punkt w tą czy ta nie robi różnicy i koniec tuż pod nic by nie dał misiowi ani nie byłby jego argumentem. Przegrał dziś miś walkę i tyle. Ale to jednak banan i ten koniec miesiąca mnie męczy oraz obrót na koniec. Co wtedy zrobili ? U nas potrafi się wszystko w jeden dzień wywrócić i równie dobrze możemy jutro być bardzo słabi.
Dalej podtrzymuje tezę że jesteśmy w konsoli gdzieś miedzy 1800-50. Uważam że dopiero jutro ostateczna walka o 1850 a kolejne dni zadecydują co chcą rozegrać pod rozliczenie a do niego coraz bliżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,51% 2 914,00 2025-10-16 17:04:59
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.