Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 237,00 zł , zmiana od tamtej pory: 34,02%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 46

Zgłoś do moderatora
Panie M. nie ma co komentować. Zakres do bujania który sobie wymyśliłem tylko delikatnie naruszyli i w nim siedzą.
Banan pokutuje z jednorazowy mocny wyskok i skazał się na siedzenie w przedziale.
Ja mam jedną zagadkę czy jeszcze jeden zryw w górę za kilka dni i nowa pólka czy wcześniej bazowe wejdą w korektę a banan wiadomo co wtedy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,27% 2 998,00 2025-10-24 17:04:32
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.