Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KOMENTARZ FUTURES 10.12.2013

Zgłoś do moderatora
@piotrol
Nie polemizuję .. wyraziłam swoje zdanie .. może zbyt skrótowo .
Staram się patrzeć na sytuację od każdej strony - jeśli ktos chce zrolować Longa , to rzeczywiscie ma sytuacje niekorzystną .. ale jesli trzeba zrolowac S , nie ma problemu ..
.. ale to sytuacja na chwilę obecną .. z uwagi na reakcje po FED .. wszytko moze się diametralnie zmienić

róznicę bazy ustawiają więksi gracze , więc .. chyba mają jakiś cel w tym , że ta róznica wyglada obecnie tak a nie inaczej

LOP sie ostatnio zmniejszył na serii bieżącej z mnoznikiem 10 .. no ale to trzeba to chyba rozpatrywac sumarycznie ..
.. np. na serii bieżącej z mnoznikiem 20 jest ponad 2350 .. czyli 4700 ( bo te trzeba liczyc podwójnie 0 a na serii FW20M14 jest już tez prawie 3,5 K

Ja osobiście .. wszystko , co dzieje się w tych dniach ( przed FED ) na giełdach , odbieram bardzo nieufnie .

Pozdrawiam :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,21% 2 900,00 2025-10-08 17:04:52
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.