Wygląda na to, że na walne nie udał się nikt spoza spółek grupy. Ja obiecałem sobie, że będę jeździł na wza, ale kontuzja na razie mi nie pozwala. Ciekawe ilu jest takich drobnych outsiderów? Na forum dyskusyjnym cisza, jakby tu prawie nikogo nie było.