Jutro podobnie to streszczą w promowanym artykule na strefie inwestora ale to rzeczywiście kolejny kwartał na plusie. Przyjdzie taki tok, że będzie 5 czy 10mln zysku a cena będzie w okolicach 67zl gdzie zachęcam, żeby postawić swoje akcje, żeby czekały na lepsze dni, bo prawie 100k tam stoi.