Bardzo dobry raport. Kwartał do kwartału poprzedniego roku prawie 100% wyższy zysk brutto. Zapewne dzięki bardzo dużemu wzrostowi przychodów o jakieś 50%. Trochę się obawiałem, ale jak widać niepotrzebnie. Widać że jest już duża stabilizacja w przychodach i zysk będzie teraz rósł systematycznie. A będzie na czym zarabiać...