Faktycznie, zaniżanie przed odpałem. Właśnie zauważyłem, że akcje są wyrywane jak świeże bułeczki. A T2P jest bombardowana zamówieniami na ich perpetuum mobile. Myślę, że kurs wystrzeli zaraz w kosmos. Będzie 10 zł, czy 110 zł? Teraz, czy w grudniu? Z pewnością po wyborach prezydenckich.