Zgadza się, jak to pisałem w poście w wątku dwa dni wcześniej, ludzie nie potrafią patrzeć w przyszłość. Scope to jest perła i jedyna aktualnie spółka na giełdzie która gwarantuje sukces międzynarodowy. Jest na czasie i będzie na czasie to Covidów to już się raczej nie pozbędziemy