Piszesz w liczbie mnogiej ,jak to był tylko jeden typ co wyprzedał wszystko i teraz produkuje głupie wpisy z różnych IP numerów i pod różnymi nicami .Na szczęście wiem gdzie się zapakował ijutro zobaczymy,czy tu dalej będze się tak bardzo produkował ,bo wtedy odwiedzę jego forum .My poczekamy chwilę na dalsze wzrosty, a on już z gniota na który poszedł z zyskiem nie wyjdzie .