Nie wystarczy się podniecać tylko trzeba kupować . Wzrosty biorą się z tego , że ktoś kupuje wyżej i bez tego nie ma wzrostu. Tyle, że wszyscy czekają na jakiegoś mitycznego "ktosia".
A stara prawda m ówi : jak sobie nie pomożesz to nikt Ci nie pomoże.