no i po co ta podnieta, przecież wiadomo, że przed nami parę inf, które konkretnie podniosą kurs, to dzisiejsze było dla zachowania trendu, musi się zamknąć 0,91 lub wyżej. Jedyne co kurs korekci to czas bez inf plus info od animatora-idm o sprzedaży jakiegos pakietu, wtedy tylko dokupować i czekać na kolejne dobre infa... pozdro:)