spolka da nam zarobic, juz coraz czesciej jest o niej mowa w tv biznesowej, w portalach ekonomicznych, Leszczynski chwali restrukturyzacje spółki i twierdzi, że pozytywne efekty beda widoczne w kolejnych raportach. Zreszta pamietajamy, że kwartał spółki nie prowadziła działalności. Ja jestem dobrej myśli i spokojnie czekam na rozwój wydarzeń.