Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,45 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: kol. wizimir

Zgłoś do moderatora
Lol i Waldek
nie musicie rozumieć AT, nie musicie jej stosować, ale jej nie negujcie.
Wiele osób stosuje AT
w mojej ocenie są to powtarzalne w różnych sekwencjach ruchy psychologiczne tłumu czyli posiadaczy lub chcących posiadać akcje.
Zachowania ludzi są powtarzalne i na tym opiera siemoim zdaniem AT.
Może dla Was być to magia tajemna kresek i punktów, ale ... dlaczego teraz spada skoro w zeszłym tygodniu rosło?
Bo wiecznie nie spada i wiecznie nie rośnie
Tyle.

I jeszcze jedno fundamentalna analiza też często sie mija lub rozmija - patrz termio partneringu oraz ilość partneringów w roku ... co przynał jakioś czas temu sam CEO, więc i fundamenty czasem zawodzą
Nic nie ma na 100%
Nawet nos zawodzi - jednym śmierdzi i nnym pachnie - życie

PS. Widzimir - z korektą w tym tygodniu miałeś rację ... właśnie się odbywa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -3,36% 24,45 2026-04-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.