DK dżudżu jest dobre ale trzeba tam czasu. Pewnie więcej niż gdzie indziej i tyle. Z 2.5zl na prawie 9 w Mniej niż rok.
Dla Mnie to dobra spółka była i dalej jest.
Ale mocno spekulacyjna to fakt dlatego takie tam kółka lecą. Ale kierunek północ tylko że krętą drogą