Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: 17,71%

Re: KNF czeka.

Zgłoś do moderatora
nie, manipulacją jest pisanie "zaraz będzie rajd", "wskakujcie do pociągu" bez żadnego uzasadnienia i przedstawienia danych. na dodatek na forach innych spółek. wygląda to tak jakbyś był naganiaczem w jakimś konkretnym celu. KNF ma to sprawdzić? a bankrut to nie jest jednoznaczne słowo, które zawsze oznacza upadłość firmy. ma wiele znaczeń, a na forach bankiera od lat funkcjonuje nie jako upadłość właśnie. piszesz tak, jakbyś od wczoraj był w internecie.bankructwo to również utrata wartości, symboliczny upadek. spadek zysków o kilkaset procent oraz przychodów o 100% można śmiało nazwać bankructwem, jest to zgodne ze słownikowym znaczeniem tego słowa - 2. «utrata znaczenia, ideowy lub moralny upadek, klęska planów życiowych» i w takim znaczeniu jest to używane na bankierze od wielu, wielu lat.

nie naganiaj po prostu, zachowuj się jak człowiek.

ja nie twierdzę, że M4B to zła spółka. bo pewnie w przyszłości zaprocentuje. ale to, co ty robisz, tylko psuje jej wizerunek. jesteś typowym antywskaźnikiem, którego firma powinna ścigać, bo robisz jej antymarketing.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 41,20 2023-03-21 14:33:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.