Widzisz. Trollujesz od lat, kasy masz tyle samo a kurs spółki cały czas do góry + dywidendy. Oczywiście inflacji nie było i nie ma ale kasy masz ciągle tyle samo. A od odsetek nie zabiorą ci 19 % podatku? Jak trzymasz w chałupie to nie zabiorą i jesteś gość. Buhahaaa.
Pamiętasz lekach?