Ubierają ulice, a Ci się cieszą... Potem zawisną jak kurs przed wynikami nagle spadnie, dywidendę odetną od kursu, a jeszcze zabiorą -19% podatku. Piszesz racjonalnie, że taka podbitka pod wyniki jest przecież co roku, a Ci wyzywają wszystkich od trolli, jeśli tylko nie wierzysz, że kurs będzie rósł w nieskończoność... Wolę być trollem, ale zatrzymać swoje pieniądze i nie dać się wydymać, niż potem lamentować, że na bankierze przecież pisali "rakieta, będzie rosło", a tu taki wał.