Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: 127,12%
fajne oprocentowanie obligacji 10,5 %, to wiecej od 2,5 % niż wynoszą odsetki ustawowe, czyli tyle można powiedzieć że tracą na tych swoich pakietach wierzytelności : dłużnikom naliczają 8 % , a sami płacą 10,5 %- gdzie to logika ? w okresie 5 lat bo taki jest okres wykupu tracą na tym 1 125 000,0. 
To nie lepiej było ściągnąć należności z tytułu pożyczek, wystarczyłoby aż nadto, chyba że jest jakiś problem?
I fajne wogóle zabezpieczenie tych obligacji na umowach m.in z 2008 i 2009 roku. To jeszcze nie ściągnęłi tych należności, przecież  chwalą się że średnio pakiety schodzą w okresie 5 lat ? O co chodzi ?
Ostatnio też nie chwalili sie że kupowali wogóle jakieś wierzytelności, oznacza to że zjadany jest własny ogon.

  • klapa Autor: ~funky
  • Re: klapa Autor: ~iwest
  • Re: klapa Autor: ~funky
  • Re: klapa Autor: ~marian_paździoch
  • Re: klapa Autor: ~aa
  • Re: klapa Autor: ~olo
  • Re: klapa Autor: ~marko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.