Tu nie ma jakiegos wielkiego wywalania. Problemem jest raczej absolutnie ZEROWY popyt. Jezeli chcialbys bez zbijania kursu sprzedac papier za 10,000 zl to jest to niemozliwe. Kto wejdzie w taka spolke z wiekszym kapitalem, jezeli nie dasz rady z tego wyjsc?