Hahaha te akcje, które kupiłem od p. Aleksego nawet nie są dopuszczone, więc jakbym „mistrzuGPW” miał je sprzedawać? Resztę pakietu mam w sporo wyższej cenie niż obecna, więc ich też nie ruszam póki co. Napiszę tylko tyle, że projekt prawniczy ma bardzo duży potencjal