Wielkie spory teoretyczne prowadzone przez ludzi którzy w praktyce gadają o 1-3 akcjach.A praktycznie to mnie trochę dziwi że nikt tutaj nie jest rzetelny .Ktoś kto chociaż zajmuje się kolastynką dłużej niż 3 miechy.Reszta to dla mnie megalomani albo leszcze którzy piszą z nudów.Nie powiem o kogo mi chodzi ale rozwala mnie jak ktoś pisze w innym temacie że ma dość akcji koli żeby wpływać na indeks.A w innym temacie ta sama persona pisze czy powinien dokupić bo ma 1-10 akcji koli .Ignorancja mnie powala tutaj.
Zwracam uwagę że posty były pisane tego samego dnia o podobnej godzinie przez tą samą osobę