A mnie rozbraja,że zabirerasz głos w temacie którym nie zostałeś uprawniony jak również Twoje droga dedukcji która w mojej ocenie jest zerowa...........W obecnej chwili zastanawiam się czy masz jeden zwój więcej czy mniej od kury.............Zadanie domowe dla Ciebie..........sprawdz w słowniku słowo SARKAZM,a bedziesz wiedzał dlaczego użyłem określenia 2 akcje............powiem szczerze,że nie spodziewiałem się,że zatrudniają do pracy takich idiotów....................ale za 10gr za post wszysto możliwe.No chyba ,że idm-płaci 11gr.