Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,19%

Re: Kilkaset pln/2-5 lat

Zgłoś do moderatora
zakladam ze jesli zysk netto bedzie w granicach 2 mln co jest mozliwe kurs moze wyleciec poza 100 pln. w przypadku owocnego udzialu z microsoftem moze byc zysk wiekszy dywidenda itd. co rozpalilo by juz wyobraznię do granic i co wiecej- moglaby sie ona juz zrealizowac...
w przypadku cloud kilka lat temu zyski netto byly na poziomie 4-5 mln co kwartal kurs wzrosl do 140 pln ale tam ilosc akcji wynosila ok 4,6 mln tutaj jest tylko 1 mln czyli 4-5 razy mniej.... co powoduje ze kurs mozna byloby teoretycznie pomnozyc przez 4:).
oczywiscie czas pokaze. wyniki sa najwazniejsze ale powinny byc dobre lub znakomite.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE -2,88% 40,40 2023-03-24 13:35:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.