Spółka znajduje się w najlepszej kondycji od dekady. Przypomnę słowa prezesa z zeszłego roku:
"W ciągu dwóch lat chcielibyśmy przekroczyć potencjał produkcyjny rzędu 1 mln par montowanego obuwia rocznie. Teraz produkujemy 750 tys. par w Mołdawii i 100 tys. par w Polsce. Wraz z instalacją nowej maszyny przekroczymy 1 mln par" - wyjaśnił prezes.
Wiosną 2016 uruchomią w nowej hali aktualnie nieużywaną maszynę, wówczas w Lublinie produkcja wzrośnie z 20 tysięcy do 160 tysięcy rocznie. Przy zwiększonej marży (bo m.in. przeniesienie do strefy ekonomicznej) łatwo policzyć o ile wzrosną zyski spółki rocznie. Przychód o 15%, marża do 7 % = 8,5 mln zysku rocznie.
Przy takiej perspektywie kurs powinniśmy mieć przynajmniej na poziomie 4,5 zł.