Nie zapominajmy o Koneserze, który to projekt trwa już 17 lati zysków nie widać. Nawet jeśli spólka zarobi na tym 100 mln złotych, tośrednioroczny zysk wyniesie ok. 5,5 mln złotych. A koszty ogolen zarządu rocznie wynosza ok. 11 mln złotych. gdzie tu sens? Nie ma. Nie ma dla akcjonariuszy, ale dla członków zarzadu ma jak najbardziej, bo kilka milionow złotych rocznie piechota nie chodzi. Czy znalazłaby się inna, poważna spólka, której akcjonariusze powierzyliby zarząd prezesowi i kumplom. Co napisaliby w CV prezes i kumple starając się o posadę u innego dewelopera? :) Że stracili w ostatnich 4 latach 100 mln złotych?:)