Na kupnie mamy 6345 akcji (13 zleceń), a na sprzedaży 161957 akcji (123). Nie ma tłoku na kupnie, a na sprzedazy owszem jest!:) I dlatego nie ma wzrostów, sa spadki kursu. Sprzedających jest prawie 10x więcej niz kupujacych.
Spadki, spadki, spadki...:)