Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: kiedy te wyniki NETMEDIA

Zgłoś do moderatora
Przychody wzrosly o tam nascie procent, zysk operacyjny spadl, chyba przychody urosly by mocniej ale spółka oddała jeden z poratali (tych z numizmatyką) w zamian za 30% akcji. Dlatego zysk pewnie z dziłalności operacyjnej spadł ale widać duży zysk brutto bo on chyba uwzględnia tą operacje. Ta spółka co netmedia ma ich 30% mają wejść na giełde więc myśle mimo że raport wyglada przez to gorzej to spólka na tym powinna zyskac
Ja pewności nie mam czy dobrze interpretuje te wyniki bo w analizie fundamentalnej jakis super mocny nie jestem dlatego proszę się moją oceną za bardzo nie sugerować. Zresztą myśle ze zarząd niedlugo da własną interpertacje wyników finansowych.
Dla mnie raport wiec wygląda całkiem dobrze.
pozd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,91% 12,10 2019-03-27 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.