Dnia 2019-11-04 o godz. 20:04 ~Ania napisał(a):
> ale ja jestem z DUŻEJ litery, a tak naprawdę to wchodzę jutro na maxa , raz kozie śmierć.......
> bez odbioru, poczytałam trochę , ale też zastanawiam się nas Fluidem....
No tak - spółki w sumie podobne. Lata wciskania kitów i kontrakty z jakimiś dziwnymi firmami - oczywiście bezgotówkowe. I w obu przypadkach jedynym źródłem przychodu dla firmy jest wywalanie akcji przez Zarząd