Myślę ze z chwilą skupu akcji przez zarząd puszczonych samopas przez Waldemara...Cena bardzo atrakcyjna a majac na uwadze przyszłe kontrakty i umowy moim zdaniem idealna wysokość do skupu.....a zreszta jak chcą skupic cene musza do góry wywindować bo nikt tanio skóry nie sprzeda,wystarczy wspomniec dwie wyleszczajace sesje srode i czwartek oraz pełna stagnacji i mało obrotów sesje piątkową gdzie ulica nie dała sie już nabrac....