Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 91,67%

Re: Kiedy nowa gra?

Zgłoś do moderatora
pisza, ze niedlugo prezentacja, ale jesli bedzie tak slaba jak castle of heart to szkoda czasu marnowac, obiecywali 100k sprzedanych sztuk lekka reka, a sprzedalo sie lacznie moze z 15k, oficjlanie tego nie przyznali ale przegladajac raporty to wyszlo cos kolo tych 15k sprzedanych egzemplarzy
  • Kiedy nowa gra? Autor: ~rumoe
  • Re: Kiedy nowa gra? Autor: ~fdx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
7LEVELS -2,13% 46,00 2020-08-04 13:36:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.