Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,90 zł , zmiana od tamtej pory: -16,75%

Re: Kiedy dywidenda?

Zgłoś do moderatora
Na razie kolejna emisja obligacji. Jak sprzedadzą któraś z zamkniętych inwestycji, to może pomyślą o dywidendzie, na razie zysk za w bezgotówkowy, a co do wynajmu to z tym raczej nie mają problemu, jeszcze nie skończyli obiektu a poziom przednajmu ma chyba z 70 %. Polecam czytać newsy na stronie cavatiny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA 0,58% 17,40 2023-05-26 15:00:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.