Zgadzam sie. Nota bene do IBM na CEO poszedl przed bodaj 2 dniami jeden z doradcow Trumpa hmm ...ujowy timing powiedzialbym
Patrzac na dzisiejsze arkusze i zachowanie DW nie jest zle!
Biora kazde ilosci juz stabilnie po 200 .Zabawa w 185 chyba sie skonczyla. Po chlopsku ; jezeli ktos daje 200
ma nadzieje ( a moze wie ) ....ze bedzie ...no wlasnie ile? Raczej wiecej