Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: -58,27%

Re: Kiedy bardzo dobre ESPI ?

Zgłoś do moderatora
Znowu ta sama banda naganiaczy. Nikt tu nie wchodzi nie kupuje akcji. Spółka zarabia na tyle ze dobra wycena jest na poziomie 25 gr. To samo było na
hur timex i parcel technik. Można sobie zobaczyć. Latają nagani a cze po innych forach i piszą ze tu będzie kilka złotych. Będzie ale może za 5 lat. Robicie syf na forach innych spółek mam nadzieje ze ktoś was w końcu za to dojedzie. Nie wstyd wam oszukiwać ludzi ? Nie macie sumienia ? Ktoś przez was traci pieniądze. Jak wam nie wstyd. Nie umiecie normalnie inwestować to za łopatę się weźcie bo widze ze wielu z was nie zna nawet podstaw ortografii. ,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOERG 0,00% 0,22 2021-09-23 11:07:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.