Wahania kursu akcji wpisane są zawsze w scenariusz-ja jednak jestem optymistą.W interesie akcjonariuszy jest wzrost ceny tego waloru,stąd mój optymizm-oczywiście-potrzeba na to czasu-tydzień,miesiąc,kwartał,półrocze?Jak już napisałem-cierpliwie czekam-nigdzie się nie spieszę-różne scenariusze w swojej praktyce już widziałem-również te zaskakujące optymistycznie ! Spekulacyjny spadek kursu tez jest możliwy-ale tylko kilkudniowy,by zebrac tanie akcje od zdesperowanych marazmem notowań.Zawsze jest stosowny czas na odreagowanie tych spadków-i na ten czas właśnie czekam !