Myślę, że tutaj czas odegra istotną rolę ,by nastąpiły wzrosty-moja średnia to 19 groszy-dlatego spokojnie czekam,tak jak wyczekałem na Sapersie.Komu się spieszy,by mieć ponownie kapitał w grze-niech sprzedaje-to zawsze jest samodzielna decyzja.Moja strategie jest inna-czekam na powrót notowan w granicach oporu30-32 grosze i wtedy będę się zastanawiał co dale robić z walorem.Mam czas !!!!!!!!!!! Pozdrawiam optymistów !!!!!!!!!1