to masz pecha gosciu. trza bylo wywalac na podbitce jak ubierali leszczy po 13 14 15 groszy. Scenariusz widac pewny ze opchniesz po 8 jak postanowiles. Choc to glupie bo dzis mozesz opchac po ponad 10, prawie 11 groszy. To chyba lepiej. Ale was ulicy nic tak nie uczy pokory jak strata kapitalu najlepiej do zera