Jac, jak przeczytałem na spokojnie ten komunikat to zrozumiałe jak jest istotny dla spółki :) Ta gra już się sprzedała w 5 milionach egzemplarzy, a teraz NGG będzie to wydawało na nintendo :) To może być niezły deal.
Poszukałem sobie, co to za gierka i wygląda bardzo przyjemnie :) Wklejam link jak ktoś chce zobaczyć.
https://www.youtube.com/watch?v=MgFzjBGoioo