Niepokoi mnie ta cisza z twojej strony giero.
Mam nadzieję, że nie zniechęciłeś się.
Zawieszenie notowań to dobra okazja żebyś rozwijał swoją kulturę w komunikacji skierował w stronę Spółki i forumowiczów coraz to nowe inwektywy.
Kibicujemy giero w rozwoju twojej aktywności, kosztem swojego życia.