Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  637,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,98%

Re: KETY wyniki

Zgłoś do moderatora
Myślę, że lada dzień będzie info odnosnie Q2. Szacunkowe za Q1 podali 26 marca, więc zbliżamy się do szacunków za Q2.

Dla przypomnienia:
Grupa Kęty w drugim kwartale może odnotować ok. 10-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży w porównaniu z pierwszym kwartałem, a więc przekroczyć 1 mld zł w tym okresie - ocenili przedstawiciele zarządu podczas piątkowej wideokonferencji.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Grupa-Kety-w-II-kw-moze-odnotowac-ponad-1-mld-zl-przychodow-8108072.html

  • KETY wyniki Autor: ~Adam
  • Re: KETY wyniki Autor: ~Dąbek
  • Re: KETY wyniki Autor: ~Elmo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -0,32% 618,00 2021-09-21 16:42:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.