przerzucają z wora do wora, może zmienia się akcjonariat a może właśnie wierzyciele skupują akcje z rynku ze średnią 1pln, może takie będą te nowe propozycje układowe dla wierzycieli, nie będzie dodruku akcji tylko sobie zbierają z rynku... marzenia...ale warto je mieć:))) pozdr. w każdym razie jest konsolidacja, nie pozwalają kursowi się obsunąć, a to już dobrze, do wybicia tuż tuż....pozdr.