Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,50 zł , zmiana od tamtej pory: -15,76%

Re: KBJ widzi dobre perspektywy

Zgłoś do moderatora
„Widać istotne odbicie na całym rynku, choćby po zainicjowanych procesach sprzedażowych i ta tendencja powinna się utrzymywać. Jednocześnie II półrocze tradycyjnie stoi pod znakiem wyraźnie większej intensywności procesów sprzedażowych. Nie do końca to będzie miało wpływ na tegoroczny wynik finansowy, który zależy głównie od rozliczania projektów realizowanych dotychczas” 
powiedział ISBtech Jedynak podczas konferencji SAP Now: New Chapter.

https://comparic.pl/kbj-widzi-dobre-perspektywy-na-fali-migracji-firm-do-chmurowego-systemu-sap/

Potrzymam papier jeszcze następny rok może coś się jednak urodzi w 2022 roku ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KBJ 5,30% 13,90 2021-11-30 11:48:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.