Kazdy tylko sie nabija z innych, piszesz ze wiekszych bzdur nie czytalas, Twoja opinia.
Kazdy ma prawo napisac co uwaza a ja uwazam jedno chcesz inwestowac na krotko, jeden dwa dni trzeba bylo sprzedac na podbitce, chcesz inwestowac dluzej trzymaj ot cala filozofia.
Kazdy kieruje sie innymi pobudkami.
Jeden chcial zarobic kilka groszy i zarobil.
Innych chce zarobic wiecej i tez zarobi jak bedzie trzymal.
Nikt mi nie powie ze spolka nie bedzie na wyzszych poziomach po otrzymaniu kredytu i wykorzystywaniu go w wiadomych celach.