Mądrze kolego piszsz ! Wg mojej opini dzisiejsze info jeszcze bardziej mnie przekanowało w ta społke, jak widac robi sie czysta przejrzysta , wszystko przekazuja w czasie a przeciez to nie ich wina ze ktorys z podmiotów nie dopełnił terminu !!!!!!!!! dla mnie ok wszystko :):):):):)