teraz cena stali po korekcie wiec akurat dobrze ze sie zakapują w nowe dostawy, Bowim mądrze gospodaruje. a Co do dywidendy no to dzisiaj nic nie ogłosili ale nie wykluczyli przecież dywidendy za 2021 w mojej opinii ona będzie. Akurat liczę, że takie gorące głowy jak Jaś będą sypać jutro ;)