Dnia 2021-11-23 o godz. 17:31 ~Jas napisał(a):
> Jutro spadek
ciekawe ignorancie że nie widzisz kasy bo nie przeczytałeś raportu . Napisałeś post po 3 minutach od ujawnienia a ja po godzinie do 18.30 jeszcze całego nie przeczytałem , dlatego uważam że nie masz nic do powiedzenia tylko jesteś zwykłą szm,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,