jerzy rafal z makruma patrzac na historie jego operacjii na akcjach protektora jest zwyklym spekulantem po prostu kupuje i sprzedaje nie pierwszy zreszta raz-ale zawsze z zyskim.i to nie jest grzech.ciekawsze jest jednak co innego=zaczynaja sie poszukiwania na inwestora i pzu wciaz dobiera.i to jest wazniejsze niz j.rafal-byly czlowiek karkosika ,witam od piatku ponownie w akcjonariacie.bylem tu juz 2 razy i zawsze z zyskiem ale teraz naprawde chyba bedzie warto pobyc duzo dluzej/[pozdro