Jest powtórka z piątku. Tak jak już pisałem w innych wątkach, jest klimat na podbitke przedpołudniową i spokojne zbieranie na górce. Ja na razie trzymam, w tej chwili mógłbym już sprzedać i być na zero ale dużo nie ryzykuję, więc sobie poczekam do 2zł ;).