Dnia 2016-04-28 o godz. 20:21 dzikibyk napisał(a):
> choc raz presto stanołes po jasnej stronie mocy a nie po stonie tych patoli bez grosza :D jutro będą wąhali obszczyny na perownie
zamiast ladowac caly zasilek w takie smieci, lepiej zainwestuj w slownik ortograficzny. Lamusie.